آکادمیا کافه
چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ (/Thread-%DA%86%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - Torkan - 13-09-2017

(13-09-2017, 09:42 AM)لاله11 نوشته: برای یه فرد مجرد که بسیار صرفه جو هست و فول فاند چقدر میتونه در ماه سیو بکنه تقریبا  لطفا هم در مورد  کانادا و آمریکا پاسخ بدین
میدونم خیلی کلیه ولی ممنونم میشم یه جواب کلی بدین مرسی
در واقع من دارم برای اپلای یه پولی قرض میگیرم میخوام ببینم با فاند چندوقته میتونم پس بدم
این award ها چی؟ میتونم خوب درس بخونم بگیرم
  @Torkan

در مورد قرض نظری ندارم. 
فرض 18000 تا بگیرین و شهریه ندین. مقدار تقسیم بر 12 میشه 1500. برای شهرهای متوسطان فاند رو میدن
 ااگر بتونیم اشتراکی خونه بگیرین کار تمومه! یعنی سیو زیاد. ولی من بدترین حالت رو در نظر میگیرم میگم تنهایی در خانه متوسط 700 دلار اجاره با قبض ها. بسته یه خوردن بعضا خونه و بیرون متوسط باز 250 الی 400 دلار در نظر بگیرین. هزینه های جانبی هم هست که ممکنه 100 الی 200 باشه. حالا نمیگم بیماری چیزی یا بیمارستانی و ...
در مجموع اگر واقعا بخواین فقط به فکر سیو باشین راحت میشه 300 تا رو سیو کرد.
خونه اشتراکی که دیگه بهتر منتهی دردسر خاص خودش رو داره

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - Hanie1368 - 27-03-2018

سلام و خسته نباشید
استادی در دانشگاه مادرید طی نامه ای با سربرگ و مهر دانشگاه اعلام کرده که روزمه کاملا مناسبه اما دانشگاه امکان ساپورت مالی برای هزینه های سفر و زندگی رو نداره اما اگر بتونم هزینه ها را با یه فاندی ساپورت کنم دانشگاه هزینه های آزمایشات رو میده (کار آزمایشگاهیه و در فیلد شیمی قرار میگیره). استاد گفته اگر بتونی هزینه های زندگی و سفر رو تامین کنی ما بهت اکسپت دانشگاه رو میدیم.
حالا سوال من اینه که برای تامین هزینه های زندگی و سفر چه بورس هایی هست که بشه اقدام کرد؟

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - automotive - 27-03-2018

(27-03-2018, 12:59 PM)Hanie1368 نوشته: سلام و خسته نباشید
استادی در دانشگاه مادرید طی نامه ای با سربرگ و مهر دانشگاه اعلام کرده که روزمه کاملا مناسبه اما دانشگاه امکان ساپورت مالی برای هزینه های سفر و زندگی رو نداره اما اگر بتونم هزینه ها را با یه فاندی ساپورت کنم دانشگاه هزینه های آزمایشات رو میده (کار آزمایشگاهیه و در فیلد شیمی قرار میگیره). استاد گفته اگر بتونی هزینه های زندگی و سفر رو تامین کنی ما بهت اکسپت دانشگاه رو میدیم.
حالا سوال من اینه که برای تامین هزینه های زندگی و سفر چه بورس هایی هست که بشه اقدام کرد؟

سلام
اشتباهی رخ داده است، ایشان نه تنها باید و وظیفه دارند هزینه‌‌های آزمایشگاه را تامین کنند بلکه وظیفه دارند برای کار در آزمایشگاه به شما کمک هزینه پرداخت کنند.
البته شما مقطع تحصیلی را عنوان نکرده‌اید اما عرف همان است که اعلام کرده‌ام.
ضمنا شاید بورسیه‌های دولتی وجود داشته باشد در غیر این صورت بر روی سایر گزینه‌ها تمرکز کنید.

(27-03-2018, 02:31 PM)automotive نوشته: سلام
اشتباهی رخ داده است، ایشان نه تنها باید و وظیفه دارند هزینه‌‌های آزمایشگاه را تامین کنند بلکه وظیفه دارند برای کار در آزمایشگاه به شما کمک هزینه پرداخت کنند.
البته شما مقطع تحصیلی را عنوان نکرده‌اید اما عرف همان است که اعلام کرده‌ام.
ضمنا شاید بورسیه‌های دولتی وجود داشته باشد در غیر این صورت بر روی سایر گزینه‌ها تمرکز کنید.

ممنون از پاسختون
مقطع دکتراست.
توی سایت دانشگاه مادرید هم من چیزی تحت عنوان salary یا چنین چیزی ندیدم. در حالیکه در سایت بعصی دانشگاه ها مثل سوئیس یا هلند دیدم که یه طور واضح عنوان شده که به دانشجوی دکترا حقوق تعلق میگیره چون در واقع کارمند دانشگاه محسوب میشه.
این امکان وجود داره که در اسپانیا به این صورت به موضوع دکترا نگاه نمیشه؟

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - automotive - 27-03-2018

(27-03-2018, 02:57 PM)Hanie1368 نوشته: ممنون از پاسختون
مقطع دکتراست.
توی سایت دانشگاه مادرید هم من چیزی تحت عنوان salary یا چنین چیزی ندیدم. در حالیکه در سایت بعصی دانشگاه ها مثل سوئیس یا هلند دیدم که یه طور واضح عنوان شده که به دانشجوی دکترا حقوق تعلق میگیره چون در واقع کارمند دانشگاه محسوب میشه.
این امکان وجود داره که در اسپانیا به این صورت به موضوع دکترا نگاه نمیشه؟

آیا لینک دانشگاه این است؟
لینک
این هم لینک بورسیه‌های دانشگاهی که در آن اپلای کرده‌اید.
Grants for international students
برای دانشجو دکتری کمک هزینه ندارند.

پی نوشت: اگر لینک وب‌سایت دانشگاه اشتباه است، صحیح آن را اعلام کنید تا راهنمایی کنم.

(27-03-2018, 03:39 PM)automotive نوشته: آیا لینک دانشگاه این است؟
لینک
این هم لینک بورسیه‌های دانشگاهی که در آن اپلای کرده‌اید.
Grants for international students
برای دانشجو دکتری کمک هزینه ندارند.

پی نوشت: اگر لینک وب‌سایت دانشگاه اشتباه است، صحیح آن را اعلام کنید تا راهنمایی کنم.

ممنون، هردو لینک صحیح است. البته قبلا لینک مربوط به بورسیه ها رو هم چک کرده بودم.
پس یعنی هیچ راهی برای تامین کمک هزینه نیست؟

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - automotive - 28-03-2018

(27-03-2018, 11:31 PM)Hanie1368 نوشته: ممنون، هردو لینک صحیح است. البته قبلا لینک مربوط به بورسیه ها رو هم چک کرده بودم.
پس یعنی هیچ راهی برای تامین کمک هزینه نیست؟

اطلاعات وب سایت بسیار قدیمی است.
خود وب سایت تا سال 2008 پشتیبانی شده و اطلاعات اراسموس متعلق به سال 2012-2013 است.
یک سری کمک هزینه در اینجا قرار گرفته چک کنید. با اینجا  ارتباط برقرار کنید.
برای کارآموزی مهندسی شیمی اینجا را مطالعه کنید.
و .Chemistry Degree

و Scholarships

وب سایت رسمی دانشگاه بعضی موارد را به انگلیسی ترجمه نکرده است. لینک آخری که قرار داده ام را حتما مطالعه کنید و اگر واقعا هدف شما همین دانشگاه است، بیشتر جست و جو کنید بلکه کمک هزینه تامین مخارج زندگی را بیابید.

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - vhdgh - 06-07-2018

سلام
 بنده احتمالا برای ترم بهار 2019 برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته مهندسی برم آمریکا ایالت کارولینای جنوبی. با توجه به این که متاهل هستم یک زندگی سطح متوسط در آمریکا حدودا چند دلار در ماه هست؟ چه مقدار فاند کفاف می ده؟ آیا شروع زندگی در اونجا هزینه اولیه ی خاصی داره مثل ایران؟ (خرید وسایل زندگی و ...)
ممنون

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - Torkan - 06-07-2018

(06-07-2018, 05:48 PM)vhdgh نوشته: سلام
 بنده احتمالا برای ترم بهار 2019 برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته مهندسی برم آمریکا ایالت کارولینای جنوبی. با توجه به این که متاهل هستم یک زندگی سطح متوسط در آمریکا حدودا چند دلار در ماه هست؟ چه مقدار فاند کفاف می ده؟ آیا شروع زندگی در اونجا هزینه اولیه ی خاصی داره مثل ایران؟ (خرید وسایل زندگی و ...)
ممنون

سلام
 هنوز راه درازی دارید!
زندگی متوسط برای متاهل اگر مثل ادم کسی میخواد زندگی کنه نرمال 1200 الی 1400 دلار هست برای دو نفر اگه خونه نسبتا خوب باشه. البته میشه با 1000 تا هم زنده موند! شهرش رو نگفتین ولی من فرض میکنم جورجیا هست.
کلا فول فاند بدن کمی حتی میتونین سیو کنین.
اگر وسایل اولیه بخواین برخین بله خرج دارین اولیه. سین کارت موبایل و اینترنت و ... هم هست

RE: چه نوع کمک هزینه و بورس‌های تحصیلی وجود دارد؟ - vhdgh - 07-07-2018

(06-07-2018, 09:16 PM)Torkan نوشته: سلام
 هنوز راه درازی دارید!
زندگی متوسط برای متاهل اگر مثل ادم کسی میخواد زندگی کنه نرمال 1200 الی 1400 دلار هست برای دو نفر اگه خونه نسبتا خوب باشه. البته میشه با 1000 تا هم زنده موند! شهرش رو نگفتین ولی من فرض میکنم جورجیا هست.
کلا فول فاند بدن کمی حتی میتونین سیو کنین.
اگر وسایل اولیه بخواین برخین بله خرج دارین اولیه. سین کارت موبایل و اینترنت و ... هم هست

ممنون از پاسختون
شهرش کلمبیا هست.