آکادمیا کافه
ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+--- موضوع: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%DA%AF%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%86%DA%AF%D9%86-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - اطمینان - 29-05-2016

سلام ودرود .وقت بخیر و سپاس .تازه عضو این سایت شدم عالی هست .لطفا به من کمک کنید .قصد دارم سفری به لیتوانی داشته باشم به همراه خانواده . مشکل اینجاست که لیتوانی در ایران سفارتی ندارد و به من پیشنهاد شده به سفارت خودشون مراجعه کنم بهتر هست تا یک کشور ثالث . و برای پر کردن فرم درخواست وقت و ویزا به سایتشون که سرزدم و هز چه مطالعه کردم متوجه نشدم نیاز هست عکسها اسکن و اپلود بشن یا فقط فرم رو تکمیل کنم و زمان مراجعه حضوری همراه ببرم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ForeverBlue - 29-05-2016

(29-05-2016, 02:55 PM)اطمینان نوشته: سلام ودرود .وقت بخیر و سپاس .تازه عضو این سایت شدم عالی هست .لطفا به من کمک کنید .قصد دارم سفری به لیتوانی داشته باشم به همراه خانواده  . مشکل اینجاست که لیتوانی در ایران سفارتی ندارد و به من پیشنهاد شده به سفارت خودشون مراجعه کنم بهتر هست تا یک کشور ثالث . و برای پر کردن فرم درخواست وقت و ویزا به سایتشون که سرزدم و هز چه مطالعه کردم متوجه نشدم نیاز هست عکسها اسکن و اپلود بشن یا فقط فرم رو تکمیل کنم و زمان مراجعه حضوری همراه ببرم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
سفارت مجارستان در تهران امور مربوط به ویزای لیتوانی را انجام میدهد. در سایت خود سفارت اطلاعات وجود دارد. 
ضمنا گرفتن ویزای شنگن خانوادگی (بویژه برای اولین بار) بسیار دشوار است و معمولا ریجکت میشود.

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - اطمینان - 29-05-2016

مرسی .یه عاااااااااااااااااااااااااالمه .که پاسخ دادید . من وهمسرم مشترکا شرکتی ثبت کردیم و قصد انتقال اموال خودمون رو داریم و شروع یک بیزنس در اونجا . خب طبیعتا باید یک سفر برای اشنایی بیشتر داشته باشیم و اینکه فزندانمون رو نمیشه تنها بزاریم ؟با این حال احتمال موافقت رو پایین میدونید؟گواهی ثبت شرکت هم رو ضمیمه میکنم . 
نگفتید من گیج شدم که عکس رو باید اپلود کنم زمان تکمیل فرم یا هنگام مراجعه ببریم ؟

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ForeverBlue - 29-05-2016

(29-05-2016, 03:37 PM)اطمینان نوشته: مرسی .یه عاااااااااااااااااااااااااالمه .که پاسخ دادید . من وهمسرم مشترکا شرکتی ثبت کردیم و قصد انتقال اموال خودمون رو داریم و شروع یک بیزنس در اونجا . خب طبیعتا باید یک سفر برای اشنایی بیشتر داشته باشیم و اینکه فزندانمون رو نمیشه تنها بزاریم ؟با این حال احتمال موافقت رو پایین میدونید؟گواهی ثبت شرکت هم رو ضمیمه میکنم . 
نگفتید من گیج شدم که عکس رو باید اپلود کنم زمان تکمیل فرم یا هنگام مراجعه ببریم ؟

خواهش میکنم. ببینید برنامه شما الان یک سفر توریستی است. این که کل خانواده بخواهید سفر کنید از دیدگاه سفارت و آفیسر مربوطه یعنی این ریسک بسیار بزرگ که شما همگی با هم بروید و همانجا بمانید و برنگردید. از طرفی اگر قبلا چندین بار شنگن و سایر ویزاهای معتبر نگرفته باشید این شک بیشتر تقویت میشود. برای همین بهتر است از طریق تورهای مسافرتی اقدام کنید. 
حواستان باشد در هنگام سفر توریستی اولیه، مطلقا کوچکترین اشاره ای به این بعدها قصد دارید آنجا بروید و بمانید نکنید. 

عکس را در هنگام تحویل فرم ارائه میدهید. صفحه اول همین تاپیک را بخوانید.

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ahil - 04-06-2016

سلام آیا می توان فرم درخواست روادید آلمان را بصورت دستی پر کرد چون بصورت pdfدانلود می شود .. دوم اینکه بعلت تحریم از ارسال دعوتنامه غیر رسمی ما با پست جلو گیری نموده وگفتند کشور ایران تو لیست ما نیست ما آن را بصورت اسکن با کیفیت عالی دریافت نمودیم مشکلی ایجاد نمی شود با تشکز

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ForeverBlue - 05-06-2016

(04-06-2016, 03:19 PM)ahil نوشته: سلام آیا می توان فرم درخواست روادید آلمان را بصورت دستی پر کرد چون بصورت pdfدانلود می شود .. دوم اینکه بعلت تحریم از ارسال دعوتنامه غیر رسمی ما با پست جلو گیری نموده وگفتند کشور ایران تو لیست ما نیست ما آن را بصورت اسکن با کیفیت عالی دریافت نمودیم مشکلی ایجاد نمی شود با تشکز

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
1- بله میتوانید. فقط سعی کنید بسیار خوانا پر کنید.
2- این خیلی عجیب است چون همه DHL و TNT سالهاست که براحتی کار میکنند و مشکلی ندارند. سفارت اصرار دارد که شما اصل دعوتنامه را ارائه بدهید. لینک به مطلب

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - زینب ۲۱ - 19-06-2016

سلام
فرم را به زبان انگلیسی پر کنیم یا فارسی برای سفارت اسپانیا.
با تشکر

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - زینب ۲۱ - 19-06-2016

سلام شماره ۳۶ در فرم را چه تاریخی بزنیم چند روز مانده به مصاحبه؟؟؟

سلام.شماره ۲۸ را هم لطفا بیشتر توضیح دهید .بی نهایت سپاس

RE: ویزای شنگن - راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای شینگن و سایر موارد - ForeverBlue - 19-06-2016

(19-06-2016, 05:42 PM)زینب ۲۱ نوشته: سلام
فرم را به زبان انگلیسی پر کنیم یا فارسی برای  سفارت  اسپانیا.
با تشکر

درود
به انگلیسی (یا اسپانیایی)

(19-06-2016, 05:45 PM)زینب ۲۱ نوشته: سلام شماره ۳۶ در فرم را چه تاریخی  بزنیم چند روز مانده به مصاحبه؟؟؟

تاریخ روز مصاحبه

(19-06-2016, 05:48 PM)زینب ۲۱ نوشته: سلام.شماره ۲۸ را هم لطفا بیشتر توضیح دهید .بی نهایت سپاس

مثلا اگر قرار است بعد از اسپانیا به کشوری بیرون از شنگن (مثلا کانادا، استرالیا و ...) سفر کنید که ویزای مخصوص خودشان را دارند، باید در این قسمت بنویسید. اگر قرار است به ایران برگردید نیاز نیست چیزی بنویسید.